Hurtta Multilong leash Eco černicové

Značka: Hurtta

3m dlhé nastaviteľné vodítko Hurtta Multilong ECO

Dostupnosť Skladom (1 ks)
Môžeme doručiť do:
4.6.2024
Kód: 1207
€41,20
Hurtta Multilong leash Eco černicové
Značka: Hurtta

Dĺžkovo nastaviteľné ploché vodítko Hurtta Multilong leash ECO v celkovej dĺžke 3m a dvoma karabínami.

Fínska značka Hurtta postupne ladí všetok svoj sortiment do farieb, ktoré sa dajú medzi sebou krásne kombinovať naprieč kolekciami. Túto ECO myšlienku z roka na rok Hurtta prehlbuje a tento rok 2022 privádza do predaja ďalšie parádne kúsky.

Toto ploché vodítko Hurtta Adjustable Multilong leash ECO v praktickej šedej farbe je možné jednoducho skracovať či predlžovať až do maximálnej dĺžky 3m. Navyše sú na oboch jeho koncoch karabíny, vďaka ktorým tak môžete vodiť dvoch psov zároveň.

Vodítko Hurtta Multilong je vyrobené zo 100% recyklovaného polyesteru. Reflexný prvok je tu zaistený odnímateľným stromčekom. Použité hliníkové karabíny sú ultra ľahké a vyhovujúce aj malým psíkom. Jednoduchý spôsob zacvaknutia si rýchlo obľúbite. Tieto hliníkové karabíny navyše v zime nazamŕzajú!

Vodítko Hurtta Multilong ECO sa vyrába v jedinej veľkosti o dĺžke 3m a šírke popruhu 2cm.

  • nastaviteľná dĺžka vodítka 100-300cm
  • reflexný stromček
  • dve ultra ľahké hliníkové karabíny na zacvaknutie
  • možnosť venčenia dvoch psov (dve karabíny)
  • materiál lana 100% ECO polyester
  • praktická šedá farba

Tento text bol napísaný majiteľovi obchodu hurtta-collection.sk po starostlivom preštudovaní materiálov od výrobcu, osobnom prehliadnutí produktu a jeho vyskúšaní na našich psíkoch. Akékoľvek jeho kopírovanie na komerčné účely je tak porušením autorských práv.