Hurtta Adjustable leash ECO černicové

Značka: Hurtta
Ploché délkově nastavitelné vodítko Hurtta ECO v délce 120-180cm
Dostupnosť Skladom (2 ks)
Môžeme doručiť do:
4.6.2024
Kód: 2654
€41,20
Hurtta Adjustable leash ECO černicové
Značka: Hurtta
Dĺžkovo nastaviteľné ploché vodítko Hurtta Adjustable leash ECO v černicovej farbe a celkovej dĺžke 120-180cm.
 
Fínska značka Hurtta postupne ladí všetok svoj sortiment do farieb, ktoré sa dajú medzi sebou krásne kombinovať naprieč kolekciami. Túto ECO myšlienku z roka na rok Hurtta prehlbuje a rok 2022 privádza do predaja ďalšie parádne kúsky.
 
Nové mäkké ploché vodítko Hurtta Adjustable leash má čalúnenú rukoväť, ktorú oceníte nielen v zimných mesiacoch. Polstrovanie navyše múdro skrýva malé vrecko na uloženie sáčkov na psie exkrementy.
 

Vodítko Hurtta Adjustable má po celej svojej dĺžke reflexné prešitie, je vyrobené z recyklovaného polyesteru vysokej odolnosti a pre vyššiu bezpečnosť Hurtta pridala aj ultra ľahkú horolezeckú hliníkovú karabínu, ktorá je dostatočne ľahučká aj pre tých najmenších psíkov. Výhodou je, že tieto karabíny v zime nezamŕzajú.

Vodítko má celkovú dĺžku 180 cm, ale pomocou jednoduchého posuvného systému ho môžete skrátiť až na dĺžku 120cm. Za čo budú radi hlavne tí, ktorí vždy váhajú, akú dĺžku zvoliť :) Ploché vodítko Hurtta Adjustable leash sa vyrába v jednej veľkosti s maximálnou dĺžkou 180cm a šírkou popruhu 2cm.

Ploché vodítko Hurtta Adjustable leash sa vyrába v jednej veľkosti s maximálnou dĺžkou 180cm a šírkou popruhu 2cm. 

  • nastaviteľná dĺžka vodítka 180-120cm

  • neoprénová rukoväť so skrytým vreckom na vrecká

  • reflexné prešitie

  • ultra ľahká hliníková karabína na zacvaknutie

  • materiál lana 100% ECO polyester

 

Tento text bol napísaný majiteľovi obchodu hurtta-collection.sk po starostlivom preštudovaní materiálov od výrobcu, osobnom prehliadnutí produktu a jeho vyskúšaní na našich psíkoch. Akékoľvek jeho kopírovanie na komerčné účely je tak porušením autorských práv.