Hurtta Travel ECO

Značka: Hurtta

Certifikovaný bezpečnostný postroj do auta Hurtta Travel.

Variant:
Dostupnosť Skladom (1 ks) Skladom (3 ks) Skladom Zvoľte variant
Môžeme doručiť do:
4.6.2024 4.6.2024 4.6.2024 Zvoľte variant
Kód: 1375/0-5 1375/5-1 1375/10- Zvoľte variant
€82,44 €97 €106,80 od €82,44
Hurtta Travel ECO
Značka: Hurtta
HurttaTravelHarnessECO Blackberry AW23.Original
Novinka
Doprava zadarmo Doprava zadarmo Doprava zadarmo Doprava zadarmo

Certifikovaný bezpečnostný postroj do auta Hurtta Travel bol tým posledným, čo nám chýbalo k dokonalosti značky Hurtta!

Bezpečnosť počas cestovania je veľká téma. Psy s nami trávia veľa času. Jazdíme na tréningy, výstavy, venčiť, za priateľmi či rodinou, na veterinú, fyzio alebo do práce. Psy s nami cestujú viac, než ste si možno mysleli. Preto je dôležité dbať aj na ich bezpečnosť.

Psy do 20kg sa pomerne pohodlne dajú prepravovať na zadných sedadlách, kde nám sú bližšie a môžeme mať vďaka tomu voľný batožinový priestor. Hurtta Travel postroj je unikátnym bezpečnostným postrojom, ktorý prešiel crash testami vo Fínsku aj v Číne a dostal certifikáciu ECE R44.04.

Moderné materiály a strih sa počas trojročného vývoja dlho ladili, až všetko bolo úplne perfektné na pohľad a 100% bezpečné pre psov. Pes sa na zadných sedadlách zaistí prevlečením veľkého oka postroja bežným pásom do auta. Nemusíte tak mať žiadnu špeciálnu spojku.

Postroj umožňuje psovi ležať, sedieť aj stáť a nijako ho neobmedzuje v pohybe. A pretože myslíme o krok ďalej, ani na venčenie počas cesty nemusíte postroj psíkovi dávať dole. Okrem veľkého oka (rúčky na upevnenie v aute) je na postroji klasický oceľový krúžok na pripnutie vodidla.

  • certifikovaný bezpečnostný postroj ECE R44.04
  • nastaviteľný v krku, hrudi aj páse
  • váhové rozpätie do 20kg
  • odolné ECO materiály
  • kovové pracky
  • pohodlné neoprénové podšitie
  • prvotné nastavenie vyžaduje trochu času a zručnosti
  • 20-40% materiálu je recyklovaných

 

Údržba - Prať v ruke, nebieliť, nesušiť v sušičke, nechať voľne uschnúť. Na pranie používajte jemné pracie gély alebo výrobky pre športové vybavenie. Perte bez aviváže.

HurttaTravelHarnessECO_AW23_SizeChartTento text bol napísaný majiteľovi obchodu hurtta-collection.sk po starostlivom preštudovaní materiálov od výrobcu, osobnom prehliadnutí produktu a jeho vyskúšaní na našich psíkoch. Akékoľvek jeho kopírovanie na komerčné účely je tak porušením autorských práv.